Ustawienia

Raport z rynku CO2 – maj 2022

Zachęcamy do lektury majowego numeru „Raportu z rynku CO2”, w którym prezentowane są informacje dotyczące uwarunkowań rynkowych mających wpływ na system EU ETS. W najnowszym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen uprawnień EUA/EUAA oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące uprawnień EUA.

Ponadto w numerze zamieszczono informacje na temat, m.in.:

  • rezerwy MSR i kalkulacji nadwyżki uprawnień w 2021 r.,
  • REPowerEU – zwiększenia wykorzystania OZE i oszczędności energii,
  • rolnictwa węglowego jako unijnej odpowiedzi na zmiany klimatyczne,
  • polityki klimatycznej Kazachstanu,
  • informacje związane z polityką klimatyczną i innymi systemami ETS na świecie.

RAPORT Z RYNKU CO2 – MAJ 2022

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.