Ustawienia

15-minutowe miasto pandemii – webinarium

Ministerstwo Klimatu, przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Zmian Klimatu (Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy) i Magazynem Miasta zaprasza na bezpłatne webinarium „15-minutowe miasto pandemii”, które odbędzie się 18 września br. w godzinach 11.00-12.30 na platformie ClickMeeting.

Jak planować i projektować przyjazne środowisku i mieszkańcom „15-minutowe miasto”?  Jak rozwiązywać kwestie mobilności pieszej i rowerowej, czy też dostępu do usług oraz terenów zielonych? Podczas webinarium zostaną zaprezentowane dobre praktyki w zakresie działań miejskich w kontekście pandemii oraz możliwości wykorzystania potencjału zachodzących zmian w walce miast ze zmianami klimatu. Spotkanie poprowadzą Marta Piechocka-Nowakowska (Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu / Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy) i Marta Żakowska (Magazyn Miasta).

Wydarzenie sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 
Platforma ClickMeeting
Dołącz przez stronę internetową: https://magazynmiasta.clickmeeting.com/15-minutowe-miasto-pandemii
 
Dołącz przez telefon:
Warszawa
+48 (22) 209-2520
+48 (22) 307-8288
Numery z innych lokalizacji:  https://utilities.clickmeeting.com/phone-bridge/Listener/646846448
PIN konferencji: 692419922#

 
Dołącz przez aplikację mobilną:
ID wydarzenia: 646-846-448
Spotkanie będzie transmitowane również na fanpage’u Magazynu Miasta na Facebooku: https://www.facebook.com/magazyn.miasta
Uczestnicy webinarium, zalogowani przez platformę ClickMeeting oraz oglądający transmisję wydarzenia na Facebooku, będą mieli możliwość wzięcia udziału w dyskusji i zadawania pytań prowadzącym.