Ustawienia

Okrągły stół odrzański

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w dyskusji, której celem będzie omówienie dotychczasowych działań i wypracowanie możliwych do wdrożenia rozwiązań w związku z sytuacją na rzece Odrze.
Spotkanie organizowane jest przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy w ramach realizacji projektu „Opracowanie naukowo-badawcze na rzece Odrze – pilotaż systemu monitoringu ciągłego rzeki”.

Bardzo zależy nam na spotkaniu się w jak najszerszym gronie jeszcze przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, dlatego wydarzenie odbędzie się 29 czerwca br. w godzinach 11.00-14.00 (rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10:30) w Sali Luxe (3 piętro) w siedzibie Instytutu przy ul. Słowiczej 32 w Warszawie.

Prosimy o dokonanie rejestracji na wydarzenie do dnia 27 czerwca do godz. 16.00
za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Biorąc  pod uwagę kwestie logistyczne, poprosimy, aby organizację reprezentowało max. 2 uczestników. W przypadku dużego zainteresowania udziałem w dyskusji przewidujemy dodatkowy termin spotkania.

Będziemy wdzięczni również za rozdysponowanie zaproszenia wśród osób potencjalnie zainteresowanych udziałem w spotkaniu.
Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w dyskusji.