@ESEN. Europejska Sieć Ekonomii Społecznej – spotkanie upowszechniające

Serdecznie zapraszamy na spotkanie upowszechniające projekt @ESEN „Europejska Sieć Ekonomii Społecznej”, które organizowane jest przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Spotkanie odbędzie się 9 marca w formie online.

W programie spotkania:

• Trendy związane z przedsiębiorczością społeczną w Polsce i w Unii Europejskiej,
  • Rola, odpowiedzialność i potencjalne korzyści z podejmowania działań na rzecz wspierania rozwoju przedsiębiorczości społecznej,
  • Prezentacja rezultatów projektu i korzyści związanych z dołączeniem do sieci @ESEN,
  • Informacje i zaproszenie do udziału w bezpłatnym szkoleniu.

Szczegółowy program spotkania dostępny jest tutaj:

Link do wydarzenia na FB.

Celem partnerstwa ESEN jest rozpowszechnianie ideę przedsiębiorczości społecznej, dzielenie się dobrymi praktykami oraz wiedzą, która umożliwi rozwój tego sektora.
W ramach projektu opracowane zostały narzędzia, z których skorzystać mogą przedsiębiorcy społeczni oraz inne zainteresowane tą tematyką osoby.

Podczas spotkania przedstawimy Państwu wszystkie rezultaty projektu, zaprosimy do dołączenia do Sieci @ESEN, a także przybliżymy kwestię wkrótce organizowanego szkolenia pilotażowego, w ramach którego bezpłatnie będą mogli poszerzyć swoją wiedzę związaną z przedsiębiorczością społeczną.

9 marca 2022 r. godz. 11:00 – 13:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Ilość miejsc ograniczona.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o projekcie na esen.ios.edu.pl.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Erasmus +.