Pilotażowe szkolenie zawodowe „Specjalista ds. Recyklingu i ponownego użycia e-odpadów”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym pilotażowym szkoleniu w obszarze ponownego użycia oraz recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, które obejmuje wykłady, ćwiczenia, warsztaty, w tym prowadzone w postaci innowacyjnej „Otwartej szkoły zarządzania” i wirtualnej mobilności. Pilotażowe szkolenie ma na celu wyposażenie uczestników w wiedzę, umiejętności i kompetencje potrzebne do uzyskania kwalifikacji „Specjalisty ds. recyklingu i ponownego użycia e-odpadów”.

Szkolenie JEST BEZPŁATNE.

Najbliższe zajęcia odbędą się w dniach 30-31.01.2017  r. w Warszawie.

Uczestnicy, którzy wezmą udział we wszystkich zaplanowanych zajęciach, otrzymają certyfikat poświadczający przeszkolenie w zakresie „Specjalisty ds. recyklingu i ponownego użycia e-odpadów”.

Pliki do pobrania:

Program zajęć