Ustawienia

konkurs-plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY „EKO-MIASTO PRZYSZŁOŚCI”

 

Jakie będzie eko-miasto przyszłości?
Nowoczesne, innowacyjne, a przy tym przyjazne ludziom i środowisku.

 

Zadanie
Pokaż nam swoją wizję eko-miasta przyszłości, w którym nie ma zanieczyszczeń, spalin i smogu, w którym wykorzystuje się odnawialne źródła energii, a mieszkańcy mogą się cieszyć czystym powietrzem i bujną roślinnością.

 

Jak to zrobić?
  1. Do 25 listopada 2018 zrób pracę plastyczną w formacie A3, w dowolnej technice plastycznej (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, itp.), które będzie interpretacją hasła „Eko-miasto przyszłości”.
  2. Przekaż swoją pracę wychowawcy, szkoła zajmie się wysyłką prac na konkurs lub poproś opiekuna o wysłanie pracy. Musisz też wypełnić krótki formularz.
  3. Jury konkursu wybierze prace, które zostaną zakwalifikowane do finału. Spośród nich jury wyłoni zdobywców 3 pierwszych miejsce w 2 kategoriach wiekowych: grupa wiekowa 6 lat – 10 lat oraz grupa wiekowa 11 lat – 15 lat.

 

Termin nadsyłania prac: 25 listopada 2018 r.
Ogłoszenie wyników: 28 listopada 2018 r.

 

Celem Konkursu „Eko-miasto przyszłości” jest budowanie świadomości dotyczącej zmian klimatu oraz adaptacji do skutków tych zmian, a także promowanie postaw ekologicznych.
Konkurs „Eko-miasto przyszłości” organizowany jest przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy z inicjatywy Ministra Środowiska i sfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 

 

Materiały do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

ZMIANA W REGULAMINIE

OŚWIADCZENIE AUTORA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PLAKAT OGÓLNY 

BANER