Ustawienia

„Innowacyjne rozwiązania systemowe w obszarze elektromobilności.” ZBLIŻAJĄ SIĘ TARGI POL-ECO SYSTEM

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Już 17.10.2017 r. rozpoczynają się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, odbywające się pod honorowym patronatem Ministra Środowiska prof. Jana Szyszko. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Gospodarka obiegu zamkniętego dla człowieka i przyrody”.

Podczas trwających od 17 do 19.10.2017 r. targów POL-ECO SYSTEM ważne miejsce zajmą debaty eksperckie. Jednym z tematów będzie elektromobilność, która stanowi połączenie odnawialnych źródeł energii z transportem o napędzie elektrycznym, dzięki czemu ogranicza tzw. niską emisję, a co za tym idzie także problem smogu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”245″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Debata ekspercka poświęcona elektromobiloności odbędzie się 18 października, w ramach Polsko – Norweskiego Dnia,  organizowanego przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy wraz z Ambasadą Królestwa Norwegii, pn. „Innowacyjne rozwiązania systemowe w obszarze elektromobilności”.

Debata dotycząca elektromobilności będzie okazją do wymiany doświadczeń na szczeblu międzynarodowym oraz dyskusji w ramach realizowanego przez IOŚ-PIB projektu „Efektywność energetyczna przez rozwój elektromobilności w Polsce”. Wydarzenia w ramach Polsko – Norweskiego Dnia  rozpoczynają się w Pawilonie 10, natomiast na debatę dotyczący elektromobilności zapraszamy o godzinie 13:00 do pawilonu 15sala EKOSFERA (teren MTP).

 

Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 44 – pawilon 5A. Stoisko poświęcone Projektowi „Efektywność energetyczna przez rozwój elektromobilności w Polsce”.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ulotka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]